LG розширює свою лінійку LTE-смартфонів, випускаючи на міжнародний ринок смартфон Optimus True HD LTE.

28 квітня, 2012 – Компанія LG Electronics (LG) розширює лінійку LTE-смартфонів і виводить LG Optimus True HD LTE на нові ринки Європи та Азії. Смартфон буде представлений у Німеччині, Португалії, Швеції, Гонконгу та Сінгапурі.

Флагманська модель в LTE-лінійці LG, Optimus True HD LTE, була представлена спочатку в Кореї, а потім і на інших ринках – в Японії, Канаді та США. Споживачі високо оцінили цей телефон завдяки високій мультимедійній функціональності та підтримці HD, а також красивому 4,5-дюймовому True HD IPS дисплею з роздільною здатністю 1280 х 720 і кінематографічним співвідношенням сторін 16:9. (далее…)

Флагман нової лінійки смартфонів LG Optimus L-Style — Optimus L7 — вже в Україні!

LG Electronics представляє в Україні новий смартфон із лінійки L-Style — LG Optimus L7 (LG-P705). Стильний і елегантний дизайн вирізняє цю новинку серед конкурентних моделей, а сучасне оснащення та операційна система Android 4.0 Ice Cream Sandwich роблять новий смартфон вигідною і бажаною покупкою. (далее…)

Поради покупцеві, як купити субноутбук.

У зв’язку з виходом величезного числа різноманітних субноутбуків вибір ідеального ноута став для багатьох користувачів серйозною проблемою. Покупцеві доводиться вибирати між розмірами, вагою і числом «наворотів». Покупець ноутбука мріє придбати пристрій, який відповідав б його запитам по всім параметрам, проте в широкому продажі він знайде лише наближення до ідеалу, що має, на його погляд, максимум «плюсів» і мінімум небажаних характеристик.

Як же знайти модель, особливо близьку до ноутбука вашої мрії? Завданням даної публікації є навігаційна допомога покупцю, що дає йому орієнтири для правильного і легкого вибору. (далее…)

Унікальний смартфон Asus PadFone вже у продажу.

Не так давно був переставлений публіці унікальний смартфон Asus PadFone і ось він вже повинен 20 квітня піти у продаж і спочатку буде продаватися він тільки на території країни виробника — Тайвань.

Ціна на цей смартфон Asus який збирається з частин буде в межах 610 доларів, якщо його купувати разом з док-станцією яка схожа на планшет і стилусом, який поєднаний з Bluetooth-гарнітурою (далее…)

Робота в мережі інтернет для юної матері.

Все більше людей рік за роком бажають заробляти в мережі інтернет. У їх є відмінні знаряддя праці: комп і Веб. А для юної матері — це пристосування як раз йде: як скоро крихітка дрімає, дозволено і похалтурити в мережі інтернет на пампеси. Робота в мережі інтернет, це як безболісні пологи головне зачати, а результат сам про себе дасть знати.

Де ж шукати заповітну роботу на дому за допомогою комп’ютера? Для даного є особливі біржі фрілансерів або біржі віддаленої роботи. (далее…)

LG виконує бажання.

У Facebook стартував новий конкурс на підтримку смартфонів Optimus L

Сеул, 3 квітня 2012 р. – Компанія LG Electronics (LG) оголосила про початок конкурсу на підтримку смартфонів LG Optimus L, який буде проводитися на офіційній міжнародній сторінці LG mobile в Facebook (www.facebook.com/lgmobile). Учасники конкурсу поділяться своїми мріями і будуть боротися за їхню реалізацію. Метою конкурсу є просування лінійки Optimus L, яка була представлена ​​на міжнародній виставці Mobile World Congress 2012 (MWC) і втілює філософію позачасовості, безцінності й нескінченності моменту. (далее…)