Lenovo випустить перший планшет на Windows 8.

Lenovo Yoga на Windows 8Скоро вихід ОС Windows 8 і будь-яка гламурна людина побажає придбати на цій операціонці планшет, щоб не відставати від моди, як пише техноблог The Verge перший планшет на цій базі Windows 8 судження бути в Lenovo.

У числі перших виробників є також Asus, HP, Dell і навіть Nokia зі своїм первістком, які все ж думають робити планшети на базі нової Microsoft Windows 8. (далее…)

Бойовий робот, керований по Xbox.

Компанію IROBOT, розташовану в Массачусетсі, упізнають по побутовим роботам Roomba та Scooba. Це домашні роботи-прибиральники. Roomba пилососить, а Scooba додачу ще миє підлоги і відчищає плями. Роботи випускаються в невеликих округлих корпусах. Вони вміють забиратися під ліжко і в інші важкодоступні місця. Roomba-560 коштує зараз менше 300 доларів на американському ринку.
(далее…)

Кіборги приходять у наш світ!

таргани кіборгиВчені навчилися видобувати електроенергію, здатну забезпечити роботу мініатюрних електронних пристроїв, з рослин і тварин.

Вчені знайшли спосіб перетворювати живі організми — равликів, тарганів і гриби — в електронних «кіборгів». Це робиться шляхом імплантації крихітних «паливних елементів», які генерують і накопичують електроенергію, використовуючи метаболічні процеси цих організмів. Роботи, що фінансуються Міноборони США, спрямовані на створення датчиків, що працюють на біологічної енергії, для дистанційного моніторингу. (далее…)

Тест ОС Windows 8.

Корпорація Microsoft 29 лютого влаштували передпоказ нової, восьмої версії Windows, виклавши дистрибутив Windows 8 Consumer Preview для всіх бажаючих. Свіжу версію ОС, як і повністю перероблений призначений для користувача інтерфейс, вже оцінили понад мільйон чоловік. (далее…)