Тест нового планшета від Apple iPad 3.

16 березня корпорація Apple розпочала продаж нової моделі планшетного комп’ютера iPad, оснащеної поліпшеним екраном, більш потужним процесором і модулем для роботи в мережах зв’язку четвертого покоління. (далее…)

Nokia вирішила нарешті планшет створити.

Nokia вирішила нарешті не відставати і планує почати виробляти свої планшети які будуть працювати під управлінням ОС Windows 8 про це вже пишуть багато зарубіжніх виданнь.

В планшеті Nokia буде 10-дюймовий екран і за його роботу буде відповідати двоядерний чіп від Qualcomm на популярній архітектурі ARM. Виробник цього планшета на замовленнях Nokia буде відома тайванська компанія Compal Electronics і в першій партії має бути 200 000 планшетів однойменної компанії. (далее…)

Планшет iPad 3 виправдав очікування.

Як і передбачалося компанія Apple вже продала першу партію своїх планшетів iPad — 3 які були замовлені через інтернет мережу. Про це згадує PCWorld. Але яка кількість пристроїв була в першій партії не йдеться і про, це також не повідомляє компанія Apple, але натякнули що викликаний інтерес до нових планшетів вище очікуваного. Всі хто замовили iPad 3 отримали його до 16 березня, іншим треба вже почекати. За даними з офіційного сайту виробника планшетів доставка становить близько трьох тижнів і не більше двох планшетів на одні руки. (далее…)