Кілька переваг стаціонарного комп’ютера над мобільним.

З появою ноутбуків і нетбуків та і планшетів у покупця з’явився вибір. Але найчастіше цей вибір просто збиває з думки придбати стаціонарний комп’ютер для домашнього використання. Насправді іноді немає необхідності купувати ноутбук, для того щоб він припадав пилом на домашньому комп’ютерному столі і був підключений до принтера, сканера та іншої периферії. У цій статті наведені аргументи на захист стаціонарного комп’ютера, можливо, великого і незграбного, зате надійного. (далее…)

Intel представила прототип сенсорного ультрабука.

Компанія Intel на виставці CeBIT в Ганновері показала прототип компактного ноутбука-«ультрабука» з сенсорним екраном, повідомляє техноблог Engadget.

Екран комп’ютера є ємнісним. У ньому застосовується технологія «мультитач» — він розпізнає до десяти одночасних дотиків.

Діагональ екрану складає 13,3 дюйма, а роздільна здатність — 1600 на 900 пікселів. Як і в «несенсорних» ноутбуках, у пристрої присутній трекпад. (далее…)

Представлено нове покоління планшетів iPad — 3.

Компанія Apple в середу, 7 березня, на заході в Сан-Франциско представила нове покоління планшетів iPad 3. «Лента.ру» вела онлайн презентації.

Від планшетів попереднього, другого покоління, пристрій відрізняють його процесор (A5X з новою графікою), а також новий екран Retina з роздільною здатністю 2048 на 1536 пікселів (щільність пікселів — 264 на дюйм). Кольори на новому екрані iPad-3 виглядають більш насиченими, підкреслив віце-президент Apple Філ Шиллер (Phil Schiller). (далее…)