Історія створення Інтернету.

Всі люди знають, що за собою являє Інтернет. Чи кожному відомо, як і для чого він створювався, історія його розвитку і те, як він став таким, яким ми його бачимо сьогодні?

Справа була в 1957 році, коли Міноборони Америки побачило потребу створити надійну систему передачі інформації на випадок війни. Як вихід DARPA — Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США — почало проектування спеціальної мережі. Ця середа передачі даних, яку назвали ARPANET, остаточно була готова через дванадцять років. Своєю появою мережа зобов’язана чотирьом університетам: Університет Каліфорнії, Університет Юти, Санта-Барбари і Стенфордський дослідний центр. (далее…)

Що таке заробити в Інтернеті?

 У поточний вік Інтернет охоплює всі території. Методів заробити в Мережі сьогодні пропонується безліч.

Існують способи, при яких потрібно початкове вкладення коштів, інші ж обходяться без того. Всі системи і методики об’єднує потреба вчитися, вдосконалювати майстерність. Для цього слід бути суб’єктом організованим і мати вільний час для роботи.

Самим досяжним способом заробити є робота копірайтером або рерайтер, а також перекладачем статей. Є багато бірж копірайту, на яких можна вигідно продати свої статті. Вимоги до копірайтеру: акуратність, грамотність, вміння переказати текст своїми словами. На етапі збільшення вашої майстерності та рейтингу, виручка ваша також збільшиться. Є недолік — велика конкуренція на біржі. (далее…)